Альтернативні джерела енергії

Вітаємо Вас на нашому сайті! Сонце, повітря, земля та вода -все, що навколо нас, може давати нам енергію!  

Ми займаємось альтернативною енергетикою з 2008 року. Досвід роботи, широкий асортимент, європейська якість, індивідуальний підхід – це основні наші переваги. 

В нашому асортименті є всі види теплової техніки, яка працює на відновлювальних джерелах енергії.  

IMG-203ebd7e9bda1406df77a214fa0b6644-V2bd579f0232497380d6757e707fb60b718

Найбільшим джерелом енергії є сонце. 

Ми пропонуємо сонячні електростанції:

  • проект СЕС
  • продаж обладнання
  • монтаж та пусконаладка
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування СЕС. 

Також пропонуємо Вашій увазі сучасні твердопаливні європейські та українські котли, які забезпечують значну економію енергоресурсів та не шкідливі для навколишнього середовища. Піролізне згорання дров забезпечує високий коефіціент корисної дії та комфортне обслуговування. Період загрузки топлива на 12-16 годин (на дровах/ брикетах), та декілька діб (на пелетах). Модульні твердопаливні котельні до 1 МВт. 

Високоякісні топки Gavryliv Sons -європейська якість, ціна українська. 

Ви можете підібрати необхідну для Вас продукцію в нашому інтернет-магазині: www.teplotechnika.net 

 k1   k2   k3

Також в нашому асортименті є водогрійні сонячні системи. Від моделей з найкращими параметрами виробництва Австрії, Німеччини до економних моделей виробництва Греції, Чехії. Комплектуємо сонячні системи та пакети завжди з використанням якісних комплектуючих, гарантією тривалої експлуатації та стабільності технічних параметрів. Є моделі для цілорічної або для сезонної експлуатації. Наші спеціалісти підберуть необхідну комплектацію системи залежно від Ваших побажань.

k1k5k6

Енергію повітря, землі та води теплові насоси можуть використати та трансформувати в теплову енергію. Пропонуємо широкий асортимент теплових насосів від європейських, японських та китайських виробників. Це найбільш комфортна та сучасна альтернатива енергозабезпечення будівлі. Це економний та екологічний спосіб опалення. Тепло відбирається з навколишнього повітря, води та землі і використовується для опалення, нагріву горячої води або підігріву басейнів. 

k7 k8

 Наш офіс і магазин знаходиться за адресою:

88000 м.Ужгород, вул.Собранецкая 115, конт.тел. +38 (050) 337 8184, +38 (096) 401 0516

#Сонячна система 10 кВт Ужгород. Сонячна система 20 кВт. Сонячна система 30 кВт. Купити сонячну систему Ужгород, Мукачево, Хуст, Тячів, Закарпаття. Тепловий насос Ужгород, Закарпаття. Сонячний колектор. Сонячна батарея. Зелений тариф Ужгород. Котел на дровах. Піролізний котел. Котел на пелетах. Тепловий насос для басейна. Тепловий насос повітря-вода Mitsubishi. Тепловий насос для басейнів Microwell. Сонячна панель Altek. Сонячна панель Risen. Сонячні панелі з Німеччини. Мережевий інвентор Altek, Refusol, Kostal.#