+38 050 337 8184, +38 096 401 0516

Наша компанія заснована в 2008 році. Наша спеціалізація- альтернативна енергетика: монтаж та введення в експлуатацію сонячних електростанцій, теплових насосів, сучасних твердопаливних котлів на дровах та пелетах, сонячних водогрійних станцій та інших джерел енергії. 

Ми є ексклюзивним представником Vigas на Україні, офіційним дилером Altek, Solar steelconstruction, Solar-tech, Mitsubishi Heavy Indusrty, Microwell, Attack, Regulus, Nibe, Tatramet, Uden-S, Cooper&Hunter, Maga, Dražice, Gavryliv Sons та інших брендів.

Наша мета: збільшити кількість виробленої енергії з відновлювальних джерел, що зменшить викиди в атмосферу нашої планети та покращить якість життя.

Наші переваги:

  • досвід роботи, 
  • кваліфікований персонал,
  • широкий асортимент джерел енергії,
  • європейська якість, індивідуальний підхід до кожного клієнта,
  • сервісне та гарантійне обслуговування об'єктів.
  • готові рішення під ключ, перевірені на практиці в нашому регіоні. Підберемо оптимальний варіант сучасного рішення опалення, кондиціонування, нагріву води та вироблення власної електроенергії для вашого об'єкту.

Ми пропонуємо:

  • сонячні електростанції, як автономні, так і мережеві системи під зелений тариф; 
  • сучасні твердопаливні європейські та українські котли, які забезпечують значну економію енергоресурсів та не шкідливі для навколишнього середовища;
  • водогрійні сонячні системи, від моделей з найкращими параметрами виробництва Австрії, Німеччини до економних моделей виробництва Греції, Чехії. Комплектуємо сонячні системи та пакети завжди з використанням якісних комплектуючих, гарантією тривалої експлуатації та стабільності технічних параметрів;
  • широкий асортимент теплових насосів від європейських, японських та китайських виробників. Це найбільш комфортна та сучасна альтернатива енергозабезпечення будівлі. Це економний та екологічний спосіб опалення. Тепло відбирається з навколишнього повітря, води та землі і використовується для опалення, нагріву горячої води або підігріву басейнів 

На сьогодні ми є офіційними представниками в Україні декількох європейських концернів-виробників опалювальної техніки:

VIGAS, СловаччинаVIGAS

Завод з виробництва твердопаливних піролізних котлів. Завод виробляє піролізні котли на дровах, брикетах від 16 до 100 кВт, комбіновані котли на дровах, пелетах, вугіллі; теплогенератори, що працюють на дровах, брикетах. Це перший завод у Словаччині, який налагодив виробництво піролізних котлів. Котли дуже добре себе зарекомендували на українському та європейському ринках. Надійність та висока якість гарантована в кожному виробі цього заводу.

Сімейний бізнес родини Pavla Vigasa є запорукою відповідального відношення виробника до якості продукції. 

 

ATTACK, Словаччина  

Виробник теплової техніки, такої як котли на твердому паливі, газові чавунні і конденсаційні котли, резервуари нагріву гарячої води, акумуляційні баки, котли та печі, що працюють на пелетах. Сучасний великий завод з виробництва опалювальної техніки, який побудовано за останніми стандартами сучасного виробництва. Максимальна роботизація процесів, та тестування якості на кожній ділянці виробнитва. 

Власна лабораторія для досліджень та навчальний центр для представників.

 

REGULUS, Чехія 

Концерн з виробництва теплової техніки для використання відновлюваних джерел енергії. Основні напрямки виробництва: сонячні колектори та комплектуючі для сонячних систем; акумулюючі та комбіновані баки; бойлери гарячої води накопичувальні та дотичного нагріву; теплові насоси; каміни з водяною рубашкою; системи для рекуперації та провітрювання приміщень.

Власне виробництво також розташоване і в Словацькій республіці. Гарантована якість всієї продукції. Комплектуючі до твердопаливних котлів виробництва Regulus, встановлюються на більшості твердопаливних котлів європейського виробництва. 

 

NIBE, Швеція 

Концерн з виробництва теплових насосів; котлів, печей на дровах; сонячних панелей; В концерн входять такі відомі торгові марки опалювальної техніки, як Dražice, Biawar, IWABO, AlphaInnoTec, ЭВАН та багато інших.

Ми проходили навчання у всіх компаніях, представниками яких ми є на сьогоднішній день. Всі ці підприємства є виробниками з власним повним циклом виробництва, лабораторіями для випробувань та центрами нових досліджень. 

Заводи, які працюють під маркою NIBE є максимально високотехнологічними з використанням всіх відновлювальних джерел енергії на власних виробництвах.  

 

Gavryliv&Sons, Україна

Gavryliv&Sons пропонує топки і каміни, розраховані на постійне багаторічне використання. Це виробник, який вміє і любить забезпечувати домівки теплом, не забуваючи і про естетичну складову своєї роботи. Довершеним в продукції Gavryliv&Sons є не тільки зовнішній вигляд, а й технологічна складова – виробник докладає всіх зусиль, щоб розвиватись і ставати ще кращим. Пріоритетом Gavryliv&Sons є також безпека: кваліфіковані спеціалісти подбають про правильне встановлення каміну чи печі та поінформують про безпечне використання того чи іншого елементу опалення.

НАШІ КОНТАКТИ

Зелена енергетика Закарпаття - офіс

 Джерела Уж - адреса вул. Собранецька, 115 м. Ужгород 88000 Україна
 Джерела Уж - електронна пошта office@bioenergy.uz.ua
 Джерела Уж - телефон MTS +38 050 337 8184
 Джерела Уж - телефон Kyivstar +38 096 401 0516