+38 050 337 8184

Ми займаємось альтернативними джерелами енергії з 2008 року.  Пропонуємо повний спектр послуг: від проекту до монтажу та обслуговування.

Все, що знаходиться навколо нас, є джерелом енергії: земля, сонце, повітря і вода. Необхідно тільки «вміти» цю енергію правильно використовувати.

На сьогодні ми представляємо в Україні продукцію декількох європейських концернів-виробників опалювальної техніки:

 

 

 

VIGAS, СловаччинаVIGAS

Завод з виробництва твердопаливних піролізних котлів. Завод виробляє піролізні котли на дровах, брикетах від 16 до 100 кВт, комбіновані котли на дровах, пелетах, вугіллі; теплогенератори, що працюють на дровах, брикетах. Це перший завод у Словаччині, який налагодив виробництво піролізних котлів.

 

 

 

ATTACK, Словаччина  

Виробник теплової техніки, такої як котли на твердому паливі, газові чавунні і конденсаційні котли, резервуари нагріву гарячої води, акумуляційні баки, котли та печі, що працюють на пелетах.

 

 

 

REGULUS, Чехія 

Концерн з виробництва теплової техніки для використання відновлюваних джерел енергії. Основні напрямки виробництва: сонячні колектори та комплектуючі для сонячних систем; акумулюючі та комбіновані баки; бойлери гарячої води накопичувальні та дотичного нагріву; теплові насоси; каміни з водяною рубашкою; системи для рекуперації та провітрювання приміщень.

 

 

 

  NIBE, Швеція 

Концерн з виробництва теплових насосів; котлів, печей на дровах; сонячних панелей; В концерн входять такі відомі торгові марки опалювальної техніки, як Dražice, Biawar, IWABO, AlphaInnoTec, ЭВАН та багато інших.

Ми проходили навчання у всіх компаніях, представниками яких ми є на сьогоднішній день. Всі ці підприємства є виробниками з власним повним циклом виробництва, лабораторіями для випробувань та центрами нових досліджень.

 

 

 

Gavryliv&Sons, Україна

Gavryliv&Sons пропонує топки і каміни, розраховані на постійне багаторічне використання. Це виробник, який вміє і любить забезпечувати домівки теплом, не забуваючи і про естетичну складову своєї роботи. Довершеним в продукції Gavryliv&Sons є не тільки зовнішній вигляд, а й технологічна складова – виробник докладає всіх зусиль, щоб розвиватись і ставати ще кращим. Пріоритетом Gavryliv&Sons є також безпека: кваліфіковані спеціалісти подбають про правильне встановлення каміну чи печі та поінформують про безпечне використання того чи іншого елементу опалення.

НАШІ КОНТАКТИ

Зелена енергетика Закарпаття - офіс

 Джерела Уж - адреса вул. Собранецька, 115 м. Ужгород 88000 Україна
 Джерела Уж - електронна пошта office@bioenergy.uz.ua
 Джерела Уж - телефон MTS +38 050 337 8184
 Джерела Уж - телефон Kyivstar +38 096 401 0516