+38 050 337 8184, +38 096 401 0516

Компанія Regulus виникла у 1992 році. Спочатку вона була орієнтована на поставку комплектуючих для газових котлів. Поступово діяльність разширилась у напрямку використання відновлювальних джерел енергії. Тривалий досвід компанії і хороша технічна база успішно використовується при розробці власних виробів.

Основним напрямком виробництва компанії Regulus є теплотехніка для відновлювальних джерел енергії: сонячні системи, сонячні регулятори і насосні групи, акумулюючі водонагрівачі, терморегулювання котлів на твердому топливі та інші деталі сонячних систем.

 

Сфера використання сонячних систем

solarni systemy 3 solarni systemy 1 solarni systemy 17

Такі сонячні системи використовуються для нагріва води. Також типовим рішенням є комбінація нагріва води та підтримки опалення, коли сонячна система комплектується акумулюючою ємкістю. Таким методом можна зекономити близько 30% витрат на опалення. Умовою такого використання є низькотемпературна система опалення, тобто підлогове, стінове опалення чи нагрів через фанкойли. 
Вигідно використовувати сонячні системи для нагріва басейнів, особливо при сезоному використанні. При цілорічній експлуатації басейнів необхідно передбачити альтернативне джерело тепла -котел на дровах, газі чи електриці.

 


З чого складається сонячна система

UserFiles Image 2011 06 29 15 15 38.jpg-thumb

Основним компонентом сонячної системи є сонячний колектор, який трансформує сонячне випромінювання в тепло. Це тепло за допомогою спеціальної незамерзаючої рідини передається в бойлеракумуляторчи теплообмінник. В бойлері може прямо нагріватися вода для використання в домі, або це може бути акумулююча ємкість, в якій нагрівається вода для опалення, або може нагріватися, басейн. 
Частиною сонячної системи має бути циркуляційний насос первинного контура (якщо це система з примусовою циркуляцією). Циркуляційний насос зазвичай є частиною насосної групи для сонячної системи, в яку входять і інші елементи - запобіжний вентильпротокомір, зворотній клапан, напускна арматура, і т.д. 
Також до насосної групи підключаєтся розширююча ємкість солярної рідини. Також при нагріві води для дома обов"язковим елементом є термостатичний змішуючий вентиль, який утримує вихідну температуру води з бойлера на необхідних параметрах, щоб запобігти ошпаренню.

 


Розрахунок комплектації системи

Від правильного розрахунку кількості і типу колекторів, об"єма бойлера або накопичувача залежить функціональність всієї системи. Тому ці розрахунки має робити спеціаліст на основі конкретних параметрів об"єкту. Ми раді допомогти Вам в розрахунку системи, для цього необхідно зв"язатися з нами та заповнити анкету для підготовки калькуляції системи. 

 


Плоскі водогрійні панелі Regulus

Плоскі колектори Regulus є прикладом хорошого поєднання ціни та якості. Складаються з цільномідного поглинача з високоселективним покриттям, алюмінієвої рами, заднього листового металу і сонячного призматичного скла. Система кріплення дозволяє легке і надійне кріплення колекторів до різних типів стріхи. Широкий асортимент модифікацій колекторів.

 

Високоселективна поверхня абсорбера

Високоселективна синя поверхня абсорбера утворена як сплав кераміки і металу (CERMET) та є найкращим на сьогодні селективним матеріалом. Частинки наносяться на поверхню абсорбера таким чином, що в напрямку до поверхні їх концентрація знижається. Дякуючи цьому поверхня відрізняється високим поглинанням сонячного випромінювання і одночасно невеликими втратами внаслідок випомінювання тепла. Пасивація металом захищає поверхню від корозії.  
В колекторах Regulus використано селективний шар CERMET, що виробляється німецькими фірмами Tinox (поверхня Tinox), Alanod (поверхня Sunselect) та BlueTec (поверхня EtaPlus).

При нанесенні верстви EtaPlus на мідний лист не утворюються шкідливі гази та хімікати, протягом всього процесу не виникають шкідливі викиди. Протягом свого терміну експлуатації EtaPlus здатен виробити приблизно 20 000 кВт.год/м2 чистої енергії, без викидів CO2.

 

Сонячні колектори KPA1, KPS11 и KPC1
Колектори виготовлені з матеріалів, що забезпечують тривалий термін експлуатації. Рама колектора складається з алюмінієвих профілів, нижній лист також виготовлений з алюмінію. Використовується спеціальне солярне скло, з захистом від граду.

 

» Найкраще співідношення ціна/ якість
» Цільномідний абсорбер з високоселективною поверхнею Eta plus (KPS11)
» Цільномідний абсорбер з високоселективною поверхнею черний хром (KPC1)
» Алюмінієвий абсорбер з високоселективню поверхнею TINOX, з"єднаний з мідним трубопроводом за допомогою сучасної технології лазерного зварювання (KPA1)
» Лірообразний абсорбер забезпечує можливість паралельного з"днання колекторів у великих серіях
» Завдяки невеликому гідравлічному спротиву забезпечується низька споживана потужність циркуляційного насоса


Технічні параметри моделей KPA1 - ALP KPC1 - BP KPS11 - ALP
Розміри д. х шир. х вис. 1000 × 2000 × 80 мм 1000 × 2000 × 96 мм 1247 × 2000 × 95 мм
Площа колектора 2 м2 2 м2 2,49 м2
Монтажні розміри 4 × труба Cu 22 4 × труба Cu 22 4 × труба Cu 22
Абсорбер мідь - алюміній/лірообразний мідь/лірообразний мідь/лірообразний
Поверхня абсорбера Tinox Черный хром Eta plus
Товщина ізоляції 3,5 см 4 см 5 см
Максимальний робочий тиск 6 атмосфер 6 атмосфер 6 атмосфер
Об"єм рідини 1,6 л 2,0 л 2,2 л
Вага 34 кг 37 кг 45 кг
Скло солярне призматичне

 

Сонячні колектори KPH1
Колектор KPH1 - це спеціальний тип колектора з ванноподібним корпусом. Корпус виготовлений як штамповка з алюмінієвого листа. Колектор виготовляється на сучасній роботизиваній лінії з мінімальним використанням людської праці. Елегантний дизайн - корпус захований за торцевою поверхнею колектора. Спеціальна система вентиляції направляє поток повітря, що проходить через колектор, чим обмежується потрапляння вологості в колектор.

 

» Ванноподібний колектор з елегантним дизайном
» Хороше співвідношення ціна/ якість
» Алюмінієвий абсорбер з високоселективною поверхнею EtaPlus, що приєднаний завдяки сучасній технології лазерного зварювання
» Лірообразний абсорбер дає можливість паралельного з"єднання колекторів у великих серіях
» Невеликий гідравлічний спротив
» Вертикальний монтаж колектора
» Покращена передача тепла завдяки двійній лінії зварного шва з великою контактною поверхнею.

 

Технічні параметри моделі KPH1 - ALP
Розміри довж. х шир. х висота 1099 x 2098 x 99 мм
Площа колектора 2,31 м2
Площа апертури 1,99 м2
Монтажні розмери 4× труба Cu22
Абсорбер мідь - алюміній/лірообразний
Поверхня абсорбера EtaPlus
Товщина ізоляції 50 мм
Максимальний робочий тиск 6 атмосфер
Об"єм рідини 1,51 л
Вага 42,3 кг
Скло солярне призматичне

 

 


Сонячні колектори KPG1

Колектор KPG1 - це новий сучасний колектор, який був розроблений з урахуванням забезпечення найбільшої ефективності і потужності при збереженні прийнятної ціни. Виготовляється в Австрії на сучасній роботизованій лінії з мінімальними затратами людської праці. Нова технологія клейки скла без планок забезпечує елегантний вид і велику площу для прийняття сонячної енергії.

» Елегантний дизайн без обрамляючих планок
» Хороше співвідношення ціна/якість 
» Алюмінієвий абсорбер з високоселективною поверхнею EtaPlus, сучасна технологія лазерної зварки
» Лірообразний абсорбер забезпечує можливість паралельного з"єднання колекторів у великих серіях
» Невеликий гідравлічний спротив забезпечує низьку споживану потужність циркуляційного насосу
» Можлива вертикальна і горизонтальна установка колектора
» При використанні абсорбера була використана найсучасніша технологія лазерного зварювання алюмінієвого листа для з"єднання з мідною трубкою. Покращена передача тепла дякуючи подвійній лінії зварного шва з великою контактною поверхнею.

  

Технічні параметри моделі KPG1 - ALC
Розмери довж. х шир. х вис. 1170 × 2150 × 83 мм
Площа колектора 2,52 м2>
Площаь апертури 2,39 м2
Монтажні розміри 4× труба Cu 22
Абсорбер мідь - алюміній/лірообразний
Поверхня абсорбера Eta Plus
Товщина ізоляції 4 cm
Максимальний робочий тиск 6 атмосфер
Об"єм рідини 1,7 л
Вага 47 кг
Скло солярне прозоре

 

НАШІ КОНТАКТИ

Зелена енергетика Закарпаття - офіс

 Джерела Уж - адреса вул. Собранецька, 115 м. Ужгород 88000 Україна
 Джерела Уж - електронна пошта office@bioenergy.uz.ua
 Джерела Уж - телефон MTS +38 050 337 8184
 Джерела Уж - телефон Kyivstar +38 096 401 0516