+38 050 337 8184, +38 096 401 0516
 

Водонагрівачі LOGITEX  представляють собою нове технічне рішення нагріву води з використанням екологічно чистих джерел енергії. Для нагріву води використовується сонячна енергія, за допомогою фотовольтаричних панелей  виробляється прямий електричний ток, який обігрває воду в бойлері.

Оригінальним є підключення нагрівального елементу до фотовольтаричних елементів, при якому не виникають ніякі втрати електроенергії і тому пристрій працює дуже ефективно, причому забезпечений теплозахист і безпечне регулювання цілої системи. Простота розміщення панелей, їх проста експлуатація забезпечує необмежені можливості по використанню пристрою в приватних будинках, а також на промислових об"єктах. 
Власнику системи не треба діставати ніяких дозволів на підключення і не потрібно додаткових пристроїв.

Таке виробництво електричної енергії є на сьогодні найефективнішим способом використання екологічної електричної енергії.

Можливості нагріву

На інтенсивність сонячного світла впливає погода і пори року. Тому гібридні водонагрівачі марки LOGITEX розраховані для попереднього нагріва води та кінцевого нагріву з використанням електричного джерела.

Logitex ACDC -попередній нагрів води

Для попереднього нагріву або для нагріву води водонагрівачі води типу LX ACDC підключаються між газовим котлом і джерелом холодної води (див. картинку № 1). При такому підключенні є 3 джерела для нагріва горячої води: газ, електричний ток з фотовольтаричних панелей і електричний ток з мережі (AC 230V).

 

Картинка 1
 

Горяча вода, нагріта за допомогою фотовольтаричних панелей тече прямо у водозбірник в газовому котлі і, якщо вона достатньо гаряча, газовий котел не включиться. У випадку, якщо вода недостатньо гаряча за рахунок енергії фотовольтаричних панелей, вода догрівається в газовому котлі. Однак для кінцевого нагріву води використовується меньше газу, ніж для нагріву холодної води. Таке підключення гарантує наявність гарячої води і у випадку тривало похмурої погоди.

Підключення водонагрівача типу LX ACDC перед газовим котлом дозволяє нагрівати воду і у випадку збоїв у поставках газу. В такому випадку вода нагрівається за допомогою сонця або, за похмурої пооди, активується запасний нагрівальний елемент  у водонагрівачу, який вмикається за допомогою іншого термостату. Запасний тен підключений до електричної мережі (AC 230V). Після його активації водонагрівач типу LX ACDC стає класичним електричним водонагрівачем.

 


 Logitex ACDC -кінцевий нагрів води

Водонагрівачі марки LOGITEX LX ACDC можно також використовувати в якості електричного нагрівача води. Вони працюють на принципі двох самостійних електричних контурів (див. картинку № 2). Перший водонагрівач підключається до електричної мережі (AC 230V), а інший підключається до екологічно чистої електричної енергії з фотовольтаричних панелей. Оба контури можуть працювати одночасно або кожен з них самостійно. Підключення до джерела електричної мережі гарантує нагрів води під час тривало похмурої погоди. За допомогою термостата споживач налаштовує необхідну температуру води (напр. 40 градусів по Цельсію). При досягненні налаштованої температури 40 градусів по Цельсію автоматично відключається подача електричної енергії з електричної мережі (AC 230V) і у водонагрівачі вода далі нагрівається за допомогою екологічно чистої електричної енергії з фотовольтаричних панелей (кінцевий нагрів води до максимальної температури 80о по Цельсію).

 

Картинка 2

 

При такому способі нагріву води значно економиться електроенергія з мереж. Водонагрівачі води LX ACDC можно використовувати також для підключення до нічної електроенергії. В такому варіанті вночі вода нагрівається за рахунок дешевої нічної електрики, а днем – за рахунок фотовольтаричних панелей.

Типи водонагрівачів Logitex LX ACDC/LX DC

 

Моделі: A = 1,0 кВт      B = 1,5 кВт     C = 2,0 кВт,      Електричне покриття: IP 45

Гібридні водонагрівачі LOGITEX LX ACDC/ K

Гібридні водонагрівачі LX ACDC (моделі К -див.картинку № 3) можна крім нагріву за рахунок АС і DC електричного току підключити до зовнішнього джерела тепла (каміни, печі, теплові насоси, газові котли і т. д.). Передача тепла воді проходить за допомогою встроєнного тебплообмінника у водонагрівач. Гібридний водонагрівач LX ACDC/K можна підключити до зовнішнього джерела тепла з максимальною температурою 100оС і тиском 1 МПа. Теплообмінник працює в автоматичному режимі.

 /images/produkts/solar-systems/Logitex/logitex-4.JPG

 

 

Розміщення і монтаж фотоелектричних панелей

Великою перевагою фотовольтаричних панелей є їх відносно невелика маса (приблизно 19 кг/ 1панель), що дозволяє розмістити панелі де завгодно, при максимальному прямому попаданні сонячного світла. При статичному кріпленні панелей рекомендується кут 36 градусів по відношенню до лінії горизонту.

 


 

Приклади комплектації системи:

Система Logitex без котла

1.  Водонагрівач з водозбірником
2.  Фотовольтаричні панелі
3.  Джерело холодної води
4.  Розетка змінного тока 230 V 
5.  Запобіжник та вимірювання виробленого току
6.  Вихід гарячох води

 ______ 230 V AC
______  DC
______ холодна вода
______ гаряча вода

 Система Logitex з альтернативним котлом

1.  Водонагрівач з водозбірником
2.  Водогрійний газовий котел з водозбірником
3.  Фотовольтаричні панелі
4.  Джерело холодної води
5.  Розетка змінного току 230 V 
6.  Запобіжник та вимірювання виробленого току
7.  Вихід гарячої води

______ 230 V AC
______  DC
______ холодна вода
______ попередньо нагріта вода
______ гаряча вода 

НАШІ КОНТАКТИ

Зелена енергетика Закарпаття - офіс

 Джерела Уж - адреса вул. Собранецька, 115 м. Ужгород 88000 Україна
 Джерела Уж - електронна пошта office@bioenergy.uz.ua
 Джерела Уж - телефон MTS +38 050 337 8184
 Джерела Уж - телефон Kyivstar +38 096 401 0516