+38 050 337 8184, +38 096 401 0516

NIBE Industrier ‐ велика міжнародна компанія, з вузькою спеціалізацією на технологіях і обладнанні для опалення відновлювальними джерелами енергії.

NIBE використовує найсучасніші технології виробництва. Найближче географічно до України підприємство компанії NIBE Industrier – чеська Drazice, польський Biawar і російський Еван. Продукція цих марок відома і популярна, як, в Україні, так і в світі.

 

kichen

Компанію NIBE в 1949 році створив швед Нільс Бернеруп. Назва компанії створена з перших букв імені засновника.

В 2010 році компанія NIBE була лідером продаж теплових насосів у Скандинавських країнах, Польші та Чехії. В 2011 році, у порівнянні з 2010, компанія NIBE значно покращила свої  показники. Чиста виручка у 2011 виросла на 25%, кількість працівників на 16%.

У 2011 році компанія NIBE також стала лідером продаж теплових насосів в Скандинавії, Німеччині, Швейцарії, Австрії, Нідерландах, Польші, Великобританії і Чехії, значно розширила присутність на ринках других європейських країн.

Центральний офіс компанії NIBE, а також виробництво теплових насосів, розташовано на півдні Швеції, в місті Маркарид. При виробництві NIBE використовує тільки кращі комплектуючі. Наприклад, в теплових насосах різної потужності використовують компресори різних виробників – Bristol, Copeland, Mitsubishi... Коли у світі з"являється новий компресор з кращими характеристиками – його починають використовувати NIBE.

NIBE Industrier діє по трьом напрямкам ‐ NIBE Еnergy Systems, NIBE Element, і NIBE Stoves. Всі об"єднались для загальної цілі: створювати рішення світового класу в галузі опалення відновлюваними ресурсами.

NIBE Energy Systems є лідером продаж теплових насосів в Європі, і одним з найбільших в Європі виробників водонагрівачів та інших енергоефективних виробів для опалення і гарячого водопостачання.

 

Бренди та сфери діяльності NIBE Energy Systems:

nibe_hol

 

NIBE Element є одним з лідируючих світових виробників компонентів і систем для електричного опалення, і комплектуючих для електронагрівачів.

 

Бренди та сфери діяльності NIBE Element:

NIBE Stoves є лідером європейського ринку твердопаливних котлів і камінів.

 

Бренди та сфери діяльності NIBE Stoves:

НАШІ КОНТАКТИ

Зелена енергетика Закарпаття - офіс

 Джерела Уж - адреса вул. Собранецька, 115 м. Ужгород 88000 Україна
 Джерела Уж - електронна пошта office@bioenergy.uz.ua
 Джерела Уж - телефон MTS +38 050 337 8184
 Джерела Уж - телефон Kyivstar +38 096 401 0516