+38 050 337 8184, +38 096 401 0516

Вентиляція є одним з основних аспектів здорового життя

На початку 80-х досліджувалось таке поняття, як «Синдром Хворих Будівель» (СХБ). Спочатку він проявлявся у людей, що живуть у таких будівлях, проблемами з диханням, потім, як наслідок, алергічні реакції, ослаблена імунна система, хронічні захворювання. Неякісне повітря, та алергії, що виникають внаслідок цього, знижують працездатність людей. 

Виникнення таких проблем пов"язано з кліматичними умовами в приміщеннях, вентиляцією, та дизайном приміщення. На початку 1970р було ведено енергозберігаючі критерії, коли особливу увагу почали приділяти ізоляції приміщень. Таким чином циркуляція повітря знизилась. Ідеальний  коефіціент обміну повітря був 0.5 - 1.0, але фактичний складав 0.3 - 0.5, а це значить, що вентилювання проходило рідше, ніж вимагається, і брудне повітря в приміщенні не змінювалось достатньо швидко. Наша основна ціль – регулювати температуру і рівень вологості, гарантуючи, що якість повітря в приміщенні повністю відповідає вимогам здорового життя.

 

Контрольована вентиляція

Сьогодні приблизно 90% часу ми проводимо в приміщенні. Тому вимоги до якості повітря стають дедалі жорсткішими. На повітря в приміщенні впливають різні фактори - запах, хімічні речовини, шуми та температура. В кожній будівлі є базова вентиляція, навіть якщо це напростіша, коли повітря поступає  через вікна, двері, труби та зовнішні стіни. Таке охолодження в домах старого типу забезпечує необхідну циркуляцію повітря і є достатнім. Також циркуляція повітря проходить при відкриванні/закриванні дверей та вікон. Сильний вітер, різниця температур (вулиці/приміщення) також збільшують циркуляцію повітря. З іншого боку слабкий вітер або маленька різниця температур знижають обмін повітря. Неконтрольоване випускання теплого повітря  з приміщення збільшує енргетичні витрати, а це впливає на витрати на опалення.

 Кероване охолодження

Кероване охолодження може бути використано як в старих, так і в нових будівлях. В нових будинках (енергопасивних) система керованого охолодження гарантує необхідну циркуляцію повітря, навіть якщо вікна і двері закриті. Коли йдуть роботи по реконструкції будинків старого типу використовується сучасна теплоізоляція, вікна нової конструкції, також кероване охолодження забезпечить необхідну циркуляцію повітря. 

Коли використовується охолодження через відкриті вікна – енргія повітря в приміщенні не використовується. Керована ж вентиляція навпаки повторно використовує енергію вихідного повітря. Також використовується додаткове внутрішнє тепло (світла, людей, побутових пристроїв). Наші насоси FIGHTER з функцією утилізації тепла вентильованого повітря розраховані також для підготовки гарячої води, вентиляції. Таке використання енергії гарантує здоровий і економічний спосіб опалення, а також допомагає зекономити ваші витрати на опалення.

 Асортимент вентиляційних теплових насосів Nibe:

 

NIBE F370 - вентиляційний тепловий насос нового покоління, який забезпечить ваш будинок чи квартиру вентиляцією, недорогим і екологічно чистим опаленням та гарячою водою. Тепло виробляється надійним і економічним компресором, при недостачі тепла або збоях в роботі системи - автоматично включиться резервний/бівалентний електронагрівач.

F370 має автоматику для забезпечення комфорту, економії та безпеки експлуатації. У випадку несправності системи на дисплеї теплового насоса будет вказано - що сталося, і рекомендації по усуненню проблеми. Коротка інформація про стан, час роботи і температури в тепловому насосі, показані на великому та зручному кольоровому дисплеї.

Тепловой насос може бути підключено до водяної системи опалення, наприклад до радіаторів або конвекторів до 70°C, до підлогового опалення.

 

Технічні параметри F370  3x380 В
Висота, регульована ніжками 2100-2125 мм
Ширина 600 мм
Глибина 615 мм
Вага 205 кг
Об"єм води 70 л
Об"єм води, бойлер гарячої води 170 л
Електроспоживання 380 В (3-фазы+N)
Фреон R290
Споживана компресором потужність  0,65 кВт
Потужність електронагрівача, макс. * 10,25 кВт
Захист від корозії Емаль/Мідь/Нержавіюча сталь

 


 

NIBE F470 - вентиляційний тепловий насос нового покоління, що забезпечить ваш будинок або квартиру вентиляцією, недорогим і екологічно чистим опаленням і гарячою водою. Тепло виробляється надійним і економічним компресором, при нестачі тепла або при збоях в системі - автоматично включиться резервний/бівалентний електронагрівач.

F370 small

Відмінна риса F470 від F370- у вентиляційному тепловому насосі F470 вмонтована система очистки та фільтрації свіжого приточного повітря з вулиці.

F470 має автоматику для забезпечення комфорту та економії. У випадку несправності системи на дисплеї теплового насоса буде вказано - що сталось, та рекомендації по усуненню проблеми. Коротка інформація про стан, час роботи та температури в тепловому насосі, вказуються на великому і зручному кольоровому дисплеї.

Тепловий насос може бути підключений до водяних систем опалення, наприклад радиаторів або конвекторів до 70°C, до підлогового опалення.

 

Технічні параметри F470
Висота, регульована ніжками 2100-2125 мм
Ширина 600 мм
Глибина 615 мм
Вага 218/203 кг
Об"єм води                        70 л
Об"єм води, бойлер гарячої води 170 л
Електропостачання 380 В (3-фазы+N)
Фреон R290
Споживана потужність компресора 0,65 кВт
Потужність електронагрівача макс. * 10,25 кВт
Захист від корозії Мідь/Нержавіяча сталь

 


 

NIBE F750 - досконалий вентиляційний тепловий насос нового покоління,що забезпечить Ваш будинок чи квартиру вентиляцією, недорогим і екологічно чистим опаленням та гарячою водою. Тепло виробляється надійним та економним компресором, при нестачі тепла або збоях в роботі системи - автоматично включиться  резервний/бівалентний електронагрівач.

F750 small

Інверторний компресор більш ефективний, ніж звичайний.

За допомогою NIBE Uplink Ви можете продивлятись температури в приміщенні через інтернет. При неполадках в системі на електронну пошту буде відправлено сповіщення.

Якщо Ви хочете зменшити свої рахунки, Ви можете програмувати вентиляцію, опалення і гарячу воду по часу і дням тижня, а ткож змінити їх в будь-якийй момент через інтернет за допомогою NIBE Uplink. 

F750 має автоматику для забезпечення комфорту, економії та безпеки експлуатації. Всі тексти і картинки добре видно на великому кольовому TFT дисплеї. У випадку несправності системи - на дисплеї  буде вказано, що сталось, та рекомендації по усуненню проблеми.

Технічні параметри Nibe F750

Теплова потужність компресора* 1.46/4.06 кВт
COP* 4.72/2.93
Теплова потужність бівалентного електронагрівача 0,5...6,5 кВт
Об"єм вмонтованої розширювальної ємності 25 л
Об"єм бойлера гарячої води 180 л
Захист від корозії  Нержавіюча сталь
Висота, з ніжками 2200-2225 мм
Ширина 600 мм
Глибина 610 мм
Вага 235 кг
Економія/рік** 8900...16200 кВт

 

НАШІ КОНТАКТИ

Зелена енергетика Закарпаття - офіс

 Джерела Уж - адреса вул. Собранецька, 115 м. Ужгород 88000 Україна
 Джерела Уж - електронна пошта office@bioenergy.uz.ua
 Джерела Уж - телефон MTS +38 050 337 8184
 Джерела Уж - телефон Kyivstar +38 096 401 0516